پايگاه اطلاع رساني نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه علوم پزشكي گيلان


اخبار
جمعه ٢٤ آبان ١٣٩٨
 


به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه
حجت الاسلام و المسلمین اسماعیلی: هیچ عبادتی بالاتر از خدمت به مردم نیست

تعداد نمایش خبر:122 تاریخ درج خبر:1398/07/14

مراسم تکریم و معارفه دکتر فیروز سرودی سرپرست معاونت غذا و دارو دانشگاه با حضور حجت الاسلام و المسلمین اسماعیلی مسئول نهاد رهبری ، دکتر ارسلان سالاری ریاست دانشگاه و جمعی از مدیران زیرمجموعه در روز شنبه سیزدهم مهرماه سال جاری در سالن اجتماعات معاونت غذا و دارو برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی گیلان؛ مراسم تکریم و معارفه دکتر فیروز سرودی سرپرست معاونت غذا و دارو دانشگاه  با حضور حجت الاسلام و المسلمین اسماعیلی  مسئول نهاد رهبری ، دکتر ارسلان سالاری ریاست دانشگاه و جمعی از مدیران زیرمجموعه در روز شنبه سیزدهم مهرماه سال جاری در سالن اجتماعات معاونت غذا و دارو برگزار شد.

 در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین اسماعیلی ضمن تشکر و قدردانی از زحمات خانم دکتر زهرا حصاری در مدت تصدی معاونت غذا و دارو و آرزوی موفقیت برای دکتر سرودی با توجه به حضور همکاران و تیم بسیار قوی و پرانرژی در این معاونت گفتند: در روایت های مختلف بر اهتمام ورزیدن به امور مسلمین تأکید بسیاری شده و هیچ عبادتی بالاتر از خدمت به مردم نیست تا جایی که  پیامبر بلندمرتبه اسلام درباره محبوب ترین بندگان نزد خداوند  فرمودند: محبوب ترین بندگان نزد خداوند، آن کسی است که سودش بیشتر به مردم برسد.

 در ادامه دکتر سالاری ریاست دانشگاه علوم پزشکی گیلان اظهار امیدواری نمود که با توجه به تجربیات ارزشمند دکتر سرودی، موجبات پیشرفت روزافزون معاونت غذا و دارو فراهم گردد.

 همچنین سرپرست معاونت غذا و دارو ضمن قدر دانی از حسن اعتماد ریاست دانشگاه علوم پزشکی گیلان و تشکر از کلیه زحمات دکتر حصاری بیان داشت، امیدوار است در این جایگاه همچون گذشته در راستای اجرای سیاست های دانشگاه علوم پزشکی گیلان قدم برداشته و گام های موثری در جهت ارتقاء سیستم برداشته شود.


 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج