پايگاه اطلاع رساني نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه علوم پزشكي گيلان


اخبار
جمعه ٢٤ آبان ١٣٩٨
 


به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه
شاهد اقدامات و پیگیری های خوبی در زمینه بهبود زیرساخت ها ی حوزه سلامت در استان هستیم

تعداد نمایش خبر:123 تاریخ درج خبر:1398/07/15

مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی گیلان در نشست هیات رییسه دانشگاه گفت: در مسیر بهبود زیر ساخت های حوزه سلامت استان، فشار بیرونی بر دانشگاه علوم پزشکی گیلان از هیچ کس پذیرفتنی نیست.

به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه ؛ حجت الاسلام والمسلمین علی اسماعیلی- مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گیلان، با اشاره به قیام امام حسین (ع) و حق طلبی ایشان در برابر بی عدالتی حاکمان و ظالمان، در نشست هیات رییسه دانشگاه گفت: اگر امروز ما خود را شیعه و پیرو امامان و معصومین (ع) می دانیم، باید مسیر حرکت ما در تمام امورات زندگی به ویژه برای خدمت به مردم در مسیر حرکت این عزیزان بوده و همواره در پی اجرای عدالت و عامل به آن باشیم.

وی ادامه داد: شاهد اقدامات و پیگیری های خوبی در زمینه بهبود زیرساخت ها ی حوزه سلامت در استان هستیم و انتظار داریم این پیگیری مستمر و مداوم باشد تا مردم از ثمرات آن بهره مند شوند و در این مسیر فشار بیرونی بر دانشگاه از هیچ کس پذیرفتنی نیست.

حجت الاسلام والسملیمن  اسماعیلی، تصریح کرد: نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، همواره از اقدامات خوبی که برای مردم و بهبود وضعیت دانشگاه و دانشگاهیان باشد حمایت خواهد کرد و در این مسیر با هیچ کس تعارفی نیز نخواهد داشت.

وی ادامه داد: از برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی فرصتی ایجاد شده تا شیفتگان خدمت به مردم بتوانند در عرصه های مختلف به فعالیت بپردازند، پس ما باید قدردان انقلاب و نظام باشیم و همواره برای حفظ این نظام اسلامی جانفشانی کنیم، چرا که همه بدهکار نظام و انقلاب هستیم.

لازم به ذکر است پس شنیدن صدای اذان  همه اعضا ، در اقدامی شایسته جلسه را برای دقایقی ترک و بعد از اقامه نماز به جلسه برگشتند .


احادیث فراوانی در راستای اهمیت نماز اول وقت بیان شده است و در حدیثی از حضرت محمد(ص) آمده است که از ایشان پرسیده شد محبوب‌ترین عمل نزد خداوند چیست و کدام عمل دارای ثواب بیشتری است که ایشان فرمودند نماز اول وقت محبوب‌ترین عمل در نزد خداوند است که بیشترین ثواب را دارد.


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج