پايگاه اطلاع رساني نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه علوم پزشكي گيلان


اخبار
جمعه ٣٠ شهريور ١٣٩٧
 


به گزارش دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گیلان:
کدهای اخلاقی در دانشگاه علوم پزشکی گیلان به ارزش های رفتاری تبدیل می شوند

تعداد نمایش خبر:43 تاریخ درج خبر:1396/07/12

نهمین جلسه ادواری شورای احیای امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه علوم پزشکی گیلان پیش از ظهر امروز –چهارشنبه، با حضور اعضای شورای فرهنگی در دفتر ریاست دانشگاه برگزار شد و طی آن تبدیل کدهای اخلاقی به ارزش های رفتاری در دستور کار دانشگاه قرار گرفت

نهمین جلسه ادواری شورای احیای امر به معروف و نهر از منکر دانشگاه علوم پزشکی گیلان پیش از ظهر امروز با حضور اعضا در دفتر ریاست دانشگاه برگزار شد.

در این جلسه ضمن تاکید بر ارزشهای نهادینه شده در برنامه راهبردی حوزه سلامت، عدالت محوری، ارزش آفرینی برای ذی نفعان، برای توسعه همه جانبه امر به معروف و نهی از منکر اشاره شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان نیز در این جلسه با تاکید بر تبدیل کدهای اخلاقی به ارزش های رفتاری خاطرنشان کرد؛ لازمه هر حرکتی توجه به ارزش هاست و برای بهبود تعالی فرهنگی پایبندی به ارزش ها امری ضروری است.

دکتر یوسف زاده با اشاره به این مطلب که در حال حاضر ارزش آفرینی برای ذی نفعان یکی ابزار های نهادینه شده در دانشگاه علوم پزشکی است گفت؛ برای حفظ ارزش ها بین کارکنان ابتدا باید بدنه مدیریتی دانشگاه به حفظ این ارزش ها همت گمارد.

حفظ ارزش ها و بهبود فرهنگ با دیدن مشکلات رفتاری وارائه راهکار حل مشکلات امکان پذیر است و هر مدیر باید در جایگاه خود برای تحقق این مهم تلاش نماید.

نماینده مقام معظم رهبری در دانشگاه نیز با تاکید بر اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر در دانشگاه خواستار استفاده از همه ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در بدنه دانشگاه جهت تحقق این مهم شد.

حجت الاسلام والمسلمین چهری تاکید بر استفاده از نوآوری جهت حفظ ارزش ها همت همه مسئولین را خواستار شد و افزایش بهره وری و خدمت به مردم را از جمله فعالیت های حائز اهمیت در دانشگاه علوم پزشکی گیلان برشمرد.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج